Vedení

Pište nám na oddílový mail:    Letorost97@hiawatha.cz

 

 

Klára Poláková (Čiči)

vedoucí oddílu

kontakt: +420 602 522 619

 
 

Je mi 23 let a studuji třetí ročník oboru Učitelství pro MŠ na Západočeské univerzitě v Plzni. Mimo skauta se aktivně věnuji herectví a běhu. Před 2 lety jsem si udělala vůdcovské zkoušky a s nově nabytými zkušenostmi založila družinu benjamínků, která se stala součástí oddílu Letorost.

 

 

Kryštof Eckhardt (Štófi)

zástupce vedoucí oddílu

kontakt: +420 601 347 187

 
 

Je mi 19 let a odmaturoval jsem na gymnáziu profesora Jana Patočky v Praze. Momentálně studuji na PedFUK obor Historie-geografie. Mimo skauta se věnuji historii, geografii a provázení na zámku v Nelahozevsi. Mám úspěšně složenou čekatelskou zkoušku a plánuji si do zimy 2019 dodělat zkoušku vůdcovskou.

 

 

Kateřina Raichlová (Bubu)

zástupce vedoucí oddílu

kontakt: +420 777 871 622

 
 

Studuji čtvrtým rokem laboratorní asistentku na Střední zdravotnické škole na Praze 1. Ve skautu působím třináctým rokem a mimo něj se věnuji četbě. Mám složenou čekatelskou zkoušku a letos si plánuji udělat zkoušku vůdcovskou.

 

 

  Karolína Kubíčková (Kája)

 

 

Je mi 21 let a studuji třetí ročník Forenzní analýzy na VŠCHT v Praze. Mimo skauta se věnuji lezení a historii. Do oddílu jsem přišla v roce 2004 a v současnosti pomáhám s vedením.

 

 
 

  Jan Hlaváč (Honza)

kontakt: +420 731 931 251

 

 

Je mi 17 let a studuji na pražském gymnáziu Nad Alejí. Jsem správcem tohoto webu a naší klubovny a kromě skautingu provozuji volejbal a stolní tenis. Minulý rok jsem složil čekatelskou zkoušku na ČK Tři věže.

 

 

  Benedikt Eckhardt (Ben)

 

 

Je mi 17 let. Chodím na gymnázium profesora Jana Patočky v Praze. Do skautu chodím 9 let. Krom skautingu se zajímám o jakýkoliv sport.

 

 

Kamila Česáková (Koník)

 

 

Je mi 22 let a studuji třetí rok ergoterapii na 1. lékařské fakultě UK. V Letorostu se věnuji hlavně nejmladším členům – benjamínkům. Přestože skautuji již 16 let, v oddíle jsem teprve krátce. Mimoto chodím stepovat, mám ráda punčáky a dobré filmy.

 

 

 

  Kristýna Míková (Žabka)

 

 

Je mi 21 let a již třetím rokem studuji biomedicínu na ČVUT. Skautingu se věnuji 13 let. Mezi mé další záliby patří hlavně cestování. Také mám ráda dobré jídlo a sledování filmů. Co opravdu nesnáším, jsou chlebové kuličky v polévce a špatně otočená mapa.